ثبت رایگان کسب و کار

کف

شما اینجا هستید

ایده های طراحی کفپوش کاشی سرامیک برای تمام اتاق های خانه

ایده های زیبای کفپوش با کاشی سرامیک می توانند راهکاری بزرگ برای تغییر حال و هوای فضای زندگی شما باشند. طراحی خانه و تبدیل آن به یک محیط زیبا که با ظاهر منحصر بفرد خود هر کس را شاد می کند، می تواند یک کار بی پروا باشد. هر کس که در اطراف شماست ایده های خودش را دارد ولی از همه مهمتر، دیدگاه رویایی است که شما برای خانه خود دارید. رسیدن به ظاهر کامل و ایده آل، به انواع عوامل بستگی دارد و در حالی که طرح ها، رنگ ها و دکوراسیون هایی که انتخاب می کنید هم بسیار مهم هستند، چیزی که همه مردم از یاد می برند، کفپوش است.

نویسنده: 
elahe
سرامیک
کاشی
کف
کفپوش
فرش های آنتیک و قدیمی پارسی در سنت دهکده ای و روستیک

فرش های روستایی یا روستیک، دسته ای از فرش های آنتیک پرشین هستند که در سطح محلی و غیر رسمی بعنوان یک صنعت نخ برای کاربرد توسط جوامع منطقه ای یا برای فروش به بازار گسترده تر تولید می شده اند. این فرش ها با استفاده از بافت سنتی توسط بافندگان متعدد که بر روی دارهای قالی خانگی کار می کرده اند، تولید می شده اند. بهترین مدل های روستیک و دهکده ای خلاقیت هنری زیاد و عدم تقارن دارند. بسیاری بر این باورند که این نوع فرش ها هنرمندانه ترین آنها با ابعاد اتاقی تا قصر هستند.

نویسنده: 
elahe
آنتیک
فرش
قالی
قالیچه
آشنایی با فرش های پارسی در سنت و سبک قبیله ای

فرش های پرشین یا همان فارسی در سنت و سبک قبیله ای دارای قدمت بسیار بالایی است. طرح ها و رنگ های بکار رفته در فرش های ایرانی منحصر بفرد بوده و حتی پس از گذشت چندین سال، هنوز هم حرف اول را در دنیای فرش جهان می زند. در مقاله " فرش ها و قالیچه های آنتیک پرشین و پارسی در سنت قبیله ای" مطالبی در مورد این نوع سبک فرا گرفتیم. در این مقاله نیز توضیحات بیشتری مورد بررسی قرار گرفته اند.

نویسنده: 
elahe
آنتیک
فرش
قالی
قالیچه
فرش ها و قالیچه های آنتیک پرشین و پارسی در سنت قبیله ای

فرش ها و قالیچه های قبیله ای در نواحی کوهستانی قفقاز پرشیا و آسیای مرکزی یکی از قدیمی ترین فرش های بافته شده هستند که مورد ستایش مخاطبان امروزی می باشند، چرا که ساده بوده و تعادل و هارمونی بدون زمان دارند که در شرایط معاصر هم تازه و نو به نظر می رسند.

نویسنده: 
zahra.gh
آنتیک
فرش
قالی
قالیچه
معرفی انواع فرش های قدیمی و آنتیک پارسی در شهرهای کوچک

فرش های ایرانی قدیمی و آنتیک، دارای بهترین طرح ها و الگوهای دنیا می باشند. در حال حاضر نیز پیشرو در صنعت نقشه و طرح های فرش و قالیچه در سطح جهان می باشد. در این مقاله و مطالبی که در مورد این محصولات آمده اند، می توانید اطلاعاتی خوب در مورد این صنعت پیشرو در کشورمان کسب نمائید. در مقاله" فرش ها و قالیچه های آنتیک پارسی در سنت شهرهای کوچک" مطالبی در مورد قالیچه ها در شهرهای کوچک بیان شدند. در این مقاله چند مورد دیگر را بررسی می کنیم.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
آنتیک
فرش
قالی
قالیچه
فرش ها و قالیچه های آنتیک پارسی در سنت شهرهای کوچک

فرش ها و قالیچه های شهرهای کوچک یک گروه از انواع آنتیک پارسی هستند که در میان سنت غیر رسمی و بسیار فردی فرش های قبیله ای، فرش های هندسی روستیک در یک انتهای طیف و فرش های پرشین شهرهای بزرگ با طرح های گلدار پیچیده و بافت بسیار ظریف و ظرافت تخصصی عالی، قرار می گیرد.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
آنتیک
فرش
قالی
قالیچه
ایجاد یک کفپوش متالیک اپوکسی سه بعدی بصورت مرحله به مرحله

طراحی داخلی دکوراسیون همیشه نباید چیزی باشد که شما نتوانید منتظر انجام شدن آن باشید. اگر در حال دکوراسیون کردن خانه جدید خود هستید، یا تصمیم گرفته اید در محیط زندگی خود تغییر دکوراسیون یا بازسازی صورت دهید، یک لحظه صبر کرده و به این کفپوش متالیک اپوکسی شگفت انگیز توجه کنید.

نویسنده: 
zahra.gh
کف
کف و کفپوش
کفپوش
کفپوش اپوکسی
کفپوش سه بعدی
هر اتاقی را با کفپوش های سه بعدی اپوکسی به یک کار هنری برجسته تبدیل کنید

پوشش کف خانه شما چوب، سرامیک، لمینت یا حتی ممکن است رابر باشد. احتمالا تاکنون کفپوش خانه خود را حتی با کفپوش های سه بعدی اپوکسی که در تصاویر زیر آمده اند، مقایسه هم نکرده اید. شرکت ها تصاویر زاویه داری را در امتداد چند لایه شفاف به کار برده تا به اثری سه بعدی و باورنکردنی دست پیدا کنند. حاصل کار چیست؟ گیاهان، حیوانات، ماهی و حتی امواج در حالتی که وقتی شما وارد اتاق می شوید، گویا از پایین در حال بالا آمدن هستند!

نویسنده: 
zahra.gh
پوشش کف
کف و کفپوش
کفپوش اپوکسی
کفپوش حمام
راهنمای طراحی دکوراسیون داخلی برای روندهای کاشی در سال 1396

سایت طراحی دکوراسیون دکوملک در سال 1396 برنامه هایی در پیش دارد در جهت کاشی هایی که دقیقا با محبوب ترین گرایش ها تناسب داشته و به اندازه کافی نامحدود هستند و قدیمی نمی شوند؛ تا حمام، آشپزخانه و هرجایی دیگر را تا چندین سال آینده بصورت عالی حفظ کنند.

نویسنده: 
elahe
دیوار
سرامیک
کاشی
کاشی و سرامیک
کف
کفپوش
10 طرح منحصر بفرد کاشی برای طراحی دکوراسیون دیوار ها و کف خانه شما

با دامنه وسیعی از جنس مواد، رنگ ها و اندازه ها، کاشی ها بسیار متنوع بوده و می توان از آنها در هر بخشی از خانه برای طراحی دکوراسیون دیوارها و کف استفاده کرد. آیا آماده هستید با آخرین نوآوری ها در کاشی ها یک تحول در دکوراسیون خانه خود ایجاد کنید؟ در اینجا 10 شیوه منحصر بفرد برای طراحی کاشی در خانه آمده است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون دیوار
دکوراسیون کف
دیوارپوش
کاشی
کف و کفپوش