ثبت رایگان کسب و کار

سبک های دکوراسیون: معرفی انواع سبک ها

شما اینجا هستید

نویسنده: 
ida.abdoly

بسیاری از ما کتاب های دکوراسیون خانه، مجلات، وب سایت ها، وبلاگ ها و مانند اینها را مطالعه می کنیم. اما زمانیکه می خواهیم دکوراسیون خانه خود را تعیین و تنظیم کنیم، مطمئن نیستیم که به کدام راه برویم و چگونه این کار را انجام دهیم.

سبک های دکوراسیون: معرفی انواع سبک ها

چه چیزی را در مورد آن عکسی که قبلا دیدیم، دوست داشتیم؟ آن موقع، چه چیزهایی بر روی دیوار بود؟ ما از فلان و فلان طرح اتاق نشیمن الهام گرفتیم، اما چگونه می توان آن جذابیت داخل عکس را در فضای واقعی خود از نو خلق کرد؟ دکوراسیون بسیار شخصی و منحصر به فرد است، اما اگر اصول اولیه را یاد بگیریم، خیلی راحت تر انجام می شود.

سبک های دکوراسیون: معرفی انواع سبک ها

این موضوع قطعا می تواند طاقت فرسا باشد، کشف کنید چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی در دکوراسیون خانه خوب عمل میکند؛ که دلیلی است برای اینکه چرا این راهنما را ایجاد کردیم تا به شما کمک کند، سبک دکوراسیون خانه خود را شناسایی کنید (یا ترکیبی از سبک ها که بیشتر برای شما طنین انداز هستند). هنگامی که سبک دکوراسیون خود را شناسایی کردید، بسیار آسان تر است که در مورد آنچه باعث می شود آن سبک در ضایی خاص، برجسته تر و بهتر شود، مطالعه کنید. دکوملک برای هر یک از سبک های توصیف شده در ادامه ی مطلب، یک لینک برای مطالعه عمیق تر آن سبک در اختیار شما قرار داده است.

سبک های دکوراسیون: معرفی انواع سبک ها

سبک ساحلی 

سبک ساحلی تجسم تمام آن چیزهایی را که ما عاشق شان هستیم تا در تعطیلات کنار دریا داشته باشیم، تداعی می کند؛ خورشید، گشت و گذار، شن و ماسه (البته نه به معنای واقعی کلمه). این سبک راحت و دعوت کننده بوده و هدفش این است که مردم را در سهولت، با جذابیت و آرامشی واقعی قرار دهد. اطلاعات بیشتر را در مورد این سبک در "چگونه به یک سبک ساحلی برسیم" مطالعه نمائید.

سبک های دکوراسیون: معرفی انواع سبک ها

سبک معاصر

سبک معاصر بر اساس مفهوم حال حاضر، در اینجا و در حالا است. این سبک نه گرم و تیره هست و نه سرد و سخت. درهم و برهمی در یک فضای معاصر وجود ندارد، در حالی که عناصر طراحی خنثی، تمیز، صاف و ظریف و عالی هستند. اطلاعات بیشتر را در "چگونه به یک سبک معاصر برسیم" دریافت نمائید.

سبک های دکوراسیون: معرفی انواع سبک ها

سبک صنعتی

سبک صنعتی پذیرای خامی و کمی سختی لبه ها است که بر می گردد به محیط های اولیه. این سبک منسوج و خاکستری بوده و ظاهری فرسوده دارد. هنوز پر از خاصیت بازیافت و انطباق برای استفاده های دیگر است. توضیحات بیشتر در مورد این سبک را می توانید در "چگونه به یک سبک صنعتی برسیم" بخوانید.

سبک های دکوراسیون: معرفی انواع سبک ها

سبک مدرن

سبک مدرن ظهور زمان شکل های هندسی، الگوهای معاصر، و سبکی منحصر به فرد می باشد. قطعات در این سبک تمایل به خطوط نسبتا مستقیم و رو به جلو داشته و پیچیده نیستند. شباهت های بسیاری بین طبیعت و کارایی چیزهایی که ساخته دست انسان است، در این سبک وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چگونه به یک سبک مدرن برسیم" را مطالعه نمائید.

سبک های دکوراسیون: معرفی انواع سبک ها

سبک مینیمالیستی

سبک مینیمالیستی نزدیک ترین سبک به مدرن است. سبکی است که زیبایی و سادگی های ضروری را می پذیرد. یک فضای مینیمالیستی به خوبی ویرایش شده و شامل تنها قطعاتی است که بیشترین تاثیرات را در دکوراسیون دارند.

سبک های دکوراسیون: معرفی انواع سبک ها

سبک روستیک

سبک روستیک پذیرای مواد آلی و طبیعی بوده و مستقیما از راه زندگی زمینی حاصل می شوند. قطعاتی که در فضایی به سبک روستیک بوده اند، یک زندگی خوب داشته اند؛ آنها، حداقل اینطور بنظر می رسد، برای اهداف گوناگون می توانند استفاده شوند، دست ساز هستند و برای بارها و بارها می توانند مورد استفاده قرار گیرند. این اجسام بدون نقص و اغلب خشن و نامسطح هستند. می توانید ایده ها و اطلاعات بهتری در " چگونه به یک سبک روستیک برسیم" دریافت کنید.

سبک های دکوراسیون: معرفی انواع سبک ها

سبک سنتی

سبک سنتی در دوران استعمار متولد شده و نشانه های دکوراسیون را از آن زمان همراه خود دارد. با این حال، سبک سنتی در نهایت در مورد راحتی، گرما و فضایی دوستانه و آشنا است. اطلاعات بیشتر در " چگونه به یک سبک سنتی برسیم" موجود هستند.

سبک های بسیاری در مورد دکوراسیون وجود دارند که در اینجا هفت مورد از آنها را مورد بررسی قرار دادیم. در "سبک های دکوراسیون خانه" می توانید سبک های بیشتر و نشانه های آنها را مطالعه نمائید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت دیدگاه ما با در میان بگذارید.

 

منبع: homedit | گروه تحریریه دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک روستیک
ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک ساحلی
ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک سنتی (کلاسیک)
ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک صنعتی
ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک مدرن
ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک معاصر
ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک مینیمالیستی
فضاها برحسب کاربردمسکونی
برچسب ها: 
انواع دکوراسیون
سبک
سبک دکوراسیون

درباره نویسنده

نويسنده:ida.abdoly

افزودن دیدگاه جدید