ثبت رایگان کسب و کار

نکته های ضروری در مورد دکوراسیون و طراحی لابی هتل

شما اینجا هستید

نویسنده: 
M0hAmAd aLi

نکاتی که در مورد طراحی دکوراسیون لابی های هتل در این مقاله بیان شده اند، بسیار مفید بوده و در هتل های مطرح دنبا مورد توجه هستند. قدم زدن به داخل لابی هتل همانند دست تکان دادن برای کسی است که ناگهان او را دیده اید. همه چیز به اولین تماس بر می گردد. درست همانند انسان ها، لابی های هتل هم هرکدام شخصیتی متمایز دارند. یک لابی می تواند گرم و صمیمی یا بطور باور نکردنی سرد باشد. به عنوان یک هتلدار شما نمی توانید جلوی در بایستید و به همه ی مهمانانی که به ملک شما قدم می گذارند خوشامد بگویید.

نکته های ضروری در مورد دکوراسیون و طراحی لابی هتل

بلکه با تبدیل لابی هتل به یک محل دنج، اولین تجربیات گرم را فراهم کنید. بهترین لابی ها محل آرامشی برای توریست ها، تاجران و زوج هایی است که از آخر هفته خود لذت می برند. مهمانان شما هتل را شیک و رو به مد، ارزان یا تجملی می خوانند. آنها با عبور از ورودی، پا به این فضای عمومی می گذارند. پس از این فرصت استفاده کنید و بهترین اثر گذاری اولیه را داشته باشید.

نکته های ضروری در مورد دکوراسیون و طراحی لابی هتل

در صنعت مهمانداری رقابتی امروز، هتلداران همواره تلاش می کنند تا باعث شوند افرادی که در مرتبه های بعدی از هتل آنها دیدن می کنند، مهمان های تکراری قبلی باشند. در دوران اقتصادی سختی که داریم، مسافران بودجه های خود را سخت تر بسته اند. در پاسخ به این مسئله، هتلداران باید راههای هوشمندانه ای اتخاذ کنند تا مهمانان به رزروهای خود در هتل ادامه دهند.بر روی چیزهایی که مهمان های شما از آن لذت میبرند تاکید داشته باشید یک محیط خاص ایجاد کنید.

بیشتر بدانید: نکاتی برای دکوراسیون لابی محیط های اداری و تجاری

نکته های ضروری در مورد دکوراسیون و طراحی لابی هتل

 مهمان های احتمالی خود را آنالیز کنید

اگر می خواهید در لابی فضایی ایجاد کنید که مهمان های جدیدی را جذب کنید، باید درک خوبی از این موضوع داشته باشید که مهمان های شما چه کسانی هستند. اگر مهمان های شما خانواده ای در حال سفر باشند یک بخش برای بازی در لابی قرار دهید.

نکته های ضروری در مورد دکوراسیون و طراحی لابی هتل

اگر مهمان های شما زوج های در حال مسافرت هستند فضایی رمانتیک در نظر بگیرید. هدف  شما ایجاد محیطی گیرا برای استقبال کننده است.

مطالب بیشتر:چگونه یک لابی با دکوراسیون خوب داشته باشیم؟

محیطی منحصر به فرد ایجاد کنید

شما می خواهید هتل تان بدرخشد و چیزهای متفاوت ارائه کنید. لابی محیطی کامل برای ایجاد شخصیت هتل است. یک سبک خاص یا بیانی خاص داشته باشید و صحنه را برای مهمان خود آماده کنید. لابی را صرفا محیطی برای گذر از دنیای بیرون به داخل اتاق در نظر نگیرید. محیطی بسازید که مهمان را وادار به ایستادن کند تا ببینید و کاری انجام دهد. برای آنها یک گالری الهام بخش در نظر بگیرید تا به آن نگاه کنند. نورپردازی با طراحی خوب داشته باشید و محیطی بسازید که مهمان ها را دعوت به ماندن کرده تا در آن استراحت کنند.

نکته های ضروری در مورد دکوراسیون و طراحی لابی هتل

تجربه را با عمل گره بزنید

لابی شما نه تنها باید محیطی برای انتظار و محل ایستادن دربان داشته باشد، بلکه باید محیطی برای تجمع اجتماعی با میز ها و صندلی های اضافی باشد. محیطی خاص برای تاجران در حال سفر در نظر بگیرید که پورت لپ تاپ داشته باشد و پرینتر و تلفن در آن باشد. کیوسک هایی برای کنترل پروازها در نظر بگیرید. اگر فضا دارید بخش دیگری را در نظر بگیرید تا مهمانانی که می خواهند با دیگران دیداری اجتماعی داشته باشند از آن استفاده کنند؛ اگر محیط اجازه می دهد (فضا موجود است).

حتما بخوانید: با استارون فراتر از آسمان بروید، پروژه های اداری-تجاری و هتل ها

نکته های ضروری در مورد دکوراسیون و طراحی لابی هتل

میز ها و صندلی ها را طوری قرار دهید که مهمان ها را به صحبت ترغیب کند. فراتر از لابی سنتی فکر کنید. کارهای ساده هم می توانند محیطی فراتر از آنچه فکر می کنید برای شما فراهم کنند.

در لابی انواع خدمات و فروش ها را در نظر بگیرید. وقتی که مهمان شما از لابی لذت میبرد شما یک شانس دیگر برای افزایش سود دارید. حتی یک بوتیک می تواند قهوه سرو کند و لوازم کادویی بفروشد. مهمان ها از تجربه ی خرید غیرمنتظره استقبال می کنند، زیرا که نیازی به خرید از مکان دیگری را ندارند.

مطلب پیشنهادی: دکوراسیون درب های ورودی خانه و محیط های اداری

نکته های ضروری در مورد دکوراسیون و طراحی لابی هتل

در این مطلب، نکاتی بسیار کاربردی و عملی را برای داشتن یک لابی عالی و مهمان پذیر مطالعه کردید. برای کسب اطلاعات تکمیلی و رونق کسب و کار خود در این زمینه، حتما مقاله "نکات حیاتی برای دکوراسیون لابی هتل و جذب مهمانان" بخوانید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت دیدگاه ها بیان نمائید.

 

منبع: hotelexecutive | گروه تحریریه دکوملک

فضاها برحسب کاربردهتل و اقامتگاه
فضاهای داخلیلابی
برچسب ها: 
اقامتگاه
دکوراسیون
لابی
هتل

درباره نویسنده

نويسنده:M0hAmAd aLi
مدیر گروه تحریریه سایت دکوملک

افزودن دیدگاه جدید