ثبت رایگان کسب و کار

چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما (بخش دوم)

شما اینجا هستید

نویسنده: 
M0hAmAd aLi

در قسمت اول مقاله "چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما" ، 6 ایده مورد بررسی قرار گرفته و پیشنهاد هایی در زمینه بهبود دکوراسیون با هزینه های کم ارائه گردید. همانطور که اشاره شد، همیشه نمی توان استطاعت مالی برای سلیقه دکوراسیون شخصی را داشت! ولی هنوز هم راه هایی برای زدن از گوشه و کنار هزینه ها و گرفتن ایده هایی مقرون به صرفه و فوق العاده وجود دارد. در این مقاله، با 10 ایده ی جذاب دیگر، با دکوملک همراه باشید.

7. از لوازم جانبی استفاده کنید تا یک نمای جدید به مبلمان خود بدهید

 از کوسن های کوچک، زیرانداز های روی مبل و قالیچه های کوچک استفاده کنید تا به اتاق "قدیمی" خود یک منظر و نما و حس جدید بدهید. به جای خرید یک قطعه جدید مبلمان، ببینید چه رنگ هایی را قبلا امتحان نکرده اید. یک پالت رنگ جدید را امتحان کرده و الگوها و وسایل را با هم ترکیب و منطبق کنید. این لوازم جانبی ارزان قیمت هستند و می توانند به چشم بر هم زدنی تغییر کنند. یک منطقه فرسوده در کف دارید؟ آن را با یک قالیچه بپوشانید - شما یک معضل دکوراسیون را خیلی فوری و ارزان قیمت حل کرده اید.

8. از نور و روشنایی استفاده کنید تا دکوراسیون و فضای داخلی برجسته شوند

 حفاظ های دیوار با روشنایی جهت دار می توانند فضایی دراماتیک به یک راهروی کسل کننده و یا سالن اجتماع اضافه کنند. چراغ و روشنایی را به نحوی نصب کرده که در آثار هنری بدرخشد و برای ایجاد فضایی هنری و رمانتیک، یک نقطه نور کانونی به یک شومینه و یا یک نیمکت اضافه کنید. از چراغ ها و روشنایی ساده برای جذابیت دیداری به گیاهان و اتاق های میانی منزل تان، استفاده کنید.

9. از مواد روزمره وسایل تزئینی دستی روی دیوار بسازید

 پنجره ها می توانند تزئینی مضاعف با تزئینات دست ساز روی دیوار بگیرند. آنهایی که مقرون به صرفه هستند، می توانند با کیت های خانگی که خودتان می توانید بسازید و یک چرخ خیاطی، صورت پذیرند. مواد روزمره مانند کاغذ، کتان، و بسیاری از الیاف ساخته دست انسان که شبیه ابریشم گران قیمت هستند، در دسترس می باشند. هیچ کس متوجه نمی شود که شما گوشه و کنارها را بریده اید تا پنجره های خود را با پارچه های زیبا، پرده یا نیم پرده آراسته کنید.

10. به حمام و سرویس بهداشتی خود متعلقات مقرون به صرفه و ارزان تزئینی اضافه کنید

 حوله ها، پرده/ میله ی حمام و پادری حمام، راه های آسان و ارزانی هستند که رنگ و یک تم جذاب را برای یک حمام کسل کننده فراهم می کنند. تغییر تم حمام را با نقاشی کردن و اضافه کردن یک پالت رنگ جدید برای مطابقت دادن آن با رختکن حمام تان در نظر بگیرید.

مطلب پیشنهادی: 16 ایده تزیین باغ های باشکوه و جذاب

11. آگهی های آنلاین و فروش وسایل پارکینگ را برای یافته های ارزان قیمت جستجو کنید

 برخی از آگهی های آنلاین طبقه بندی شده (مثل دیوار) می توانند گنج بزرگی برای بعضی از مردم باشند. همچنین روزنامه های دانشگاهی و اعلامیه های فروش لوازم دانشجویی را چک کنید. مناطقی که در آن جابجایی بالایی از مردم برای اسباب کشی جهت آمدن و رفتن از آن مکان ها صورت می گیرد، می توان یافته های بزرگی برای مبلمان، دکوراسیون و لوازم کوچک پیدا کرد.

12. هنگام خرید تکلیف خود را معلوم کنید

 اغلب وسایل دکوراسیون خانه هستند از روی هوس خریده می شوند که برای موارد گاه به گاه، خوب است. برای مبلمان و قطعات سرمایه گذاری طولانی مدت، شما با خرید محصولات با کیفیت و ماندگاری بالا، پول بیشتری را ذخیره می کنید؛ به جای خرید محصولات بنجل و ارزان که باید 10 بار عوض کنید! قیمت ها و معاملات آنلاین فروشگاه ها را مقایسه کنید و بهترین قیمت با بهترین کیفیت را انتخاب کنید.

13. از مواد طبیعی برای یک تزئین محوری چشم نواز استفاده کنید

 دفعه بعد که شما در فروشگاه مواد غذایی رفتید، از بخش محصولاتی برای اضافه کردن رنگ و لعاب به خانه تان چشم پوشی نکنید. لیموترش ها، لیمو شیرین ها، سیب ها و پرتقال ها، یک محور تزئینی عالی را در جامی زیبا در یک دیس بزرگ مدرن می سازد. این میوه ها را با تیله های شیشه ای و گیاهان سبز بلند برای ایجاد یک تاییدیه بر روی میزی در محل اجتماع افراد، اضافه کنید.

مطلب پیشنهادی: ایده هایی واقعا جذاب برای اینکه خودتان گلهای باغچه ای ارزان بسازید

14. تاثیرات بزرگ در دکوراسیون را به رخ دیگران بکشید

 در هنگام خرید قطعات تزئینی برای خانه خود، بیشتر پول خود را در مواردی صرف کنید که یک بیانگر بزرگ دکوراسیون باشد. یک آینه تمام قد و قاب دار که به دیوار تکیه داده است، فورا توجه افراد را به تحسین به خود جلب می کند. در حالی که صرف همان هزینه برای تعدا کمی موارد تزئینی، که احتمالا روی قفسه کتاب قرار می گیرند، ممکن است در زمینه انبوه کتاب ها گم شوند و در این صورت، شما پول خود را اساسا "هدر" داده اید.

15. مواردی تزئینی را ایجاد کنید که دکوراسیون خانه با فصل مطابقت داشته باشد

 کلاژهای کوچکی از موارد تزئینی در بوفه، اتاق غذاخوری، و میز و مبلمان خود ایجاد کرده تا فضای بیرون را به داخل بیاورید. چه صدف تزئینی و سنگ های رنگی به نمایش گذاشته شده در قالب های شیشه ای باشد، و یا مخروط کاج و درختچه های همیشه سبز در سبدهای زیبا و چشم نواز. این موارد تزئینی سرگرم کننده بوده و هزینه کمی را به همراه دارند.

مطلب پیشنهادی: کاغذهای دیواری و استیکرهای برچسبی سه بعدی دیوار

16. ساختار لوله کشی را به روز رسانی کنید

 ساختار لوله کشی حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه شما، "لوازم جانبی" دکوراسیون سینک ظرفشویی و دوش شما هستند! به جای جایگزینی کل کانتر، تغییر برای ساختارهایی که مدرن تر و مزین تر هستند را امتحان کنید. با تغییر پرداخت فلزی، می توانید یک فاکتور قابل تحسین جدید را معرفی کنید. مس، کروم و برنز سنباده خورده و براق، همگی انتخاب های مناسب و زیبایی برای اینگونه ساختارها هستند.

آیا ایده های بهتر و مقرون به صرفه تر سراغ دارید؟ آیا می توانید در مورد ایده هایی که در این مقاله بحث شدند، پیشنهادهای کم هزینه تر و بهتری در اختیار ما و خوانندگان قرار دهید؟ خواهشمندیم ایده ها، نظرات و تجربیات خود را در قسمت دیدگاه ها به اشتراک گذاشته تا به کمک یکدیگر قدمی در جهت ارتقاء سطح فرهنگ در زمینه دکوراسیون داخلی برداریم.

منبع: freshome | گروه تحریریه دکوملک

 

ابزار و طراحی دکوراسیونمبل و کاناپه
سبک زندگیدکوراتور خانه خود باشید
سبک زندگیطراحی های مقرون به صرفه
فضاها برحسب کاربردخانه باغ
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاها برحسب کاربردهتل و اقامتگاه
فضاهای داخلیحمام و سرویس بهداشتی
فضاهای داخلینشیمن
برچسب ها: 
دکوراسیون
مقرون به صرفه
کم هزینه

درباره نویسنده

نويسنده:M0hAmAd aLi
مدیر گروه تحریریه سایت دکوملک

افزودن دیدگاه جدید