ثبت رایگان کسب و کار

چگونه تمیز کاری و لکه گیری سریع انجام دهیم؟ توصیه های تمیزکنندگان حرفه ای و متخصص

شما اینجا هستید

نویسنده: 
zahra.gh

در این مقاله خواهید آموخت چگونه تمیز کاری، لکه گیری و شستشو را در کمترین زمان ممکن انجام داده و از تمیزی و مرتب بودن فضای زندگی خود، لذا ببرید. پرداخت هزینه به نظافتچی یک راه عالی میانبر برای تمیز کردن و مرتب کردن خانه است، البته اگر بودجه صاحبخانه از عهده این هزینه برآید. از متخصصین نظافت، نکات سریع را یاد بگیرید. خدمات نظافتی هنر سرعت و نظافت کارآمد دارند.

نظافتچی های حرفه ای را موقع کار نگاه کنید

چگونه تمیز کاری و لکه گیری سریع انجام دهیم؟ توصیه های تمیزکنندگان حرفه ای و متخصص

وقت تلف نمی کنند. آنها می دانند چطور سریع و درست نظافت کنند. برای نظافت و مرتب کردن سریع خانه، نکاتی از کتاب نظافتچی ها یاد بگیرید. سعی کنید این نکات را اجرایی کنید.

بخوانید: چطور لکه فرش و قالیچه را از بین ببریم؟

زمان بندی نظافت بعنوان یک شغل

چگونه تمیز کاری و لکه گیری سریع انجام دهیم؟ توصیه های تمیزکنندگان حرفه ای و متخصص

نظافتچی های حرفه ای هر کاری را زمان بندی می کنند، حتی دقیقه ها را هم لحاظ می کنند. هیچ کس نیروی خدماتی که قول بدهد یک روز جمعه بیاید را استخدام نخواهد کرد. از حرفه ای ها یاد بگیرید. یک برنامه نظافت هفته ای در نظر بگیرید. هیچ چیز بهتر از احساس بعد از تمیز کردن کامل خانه نخواهد بود. ولی در زمان شروع نظافت این حس را نخواهید داشت. متخصصین تا وقتی که کارشان تمام نشود کار را رها نمی کنند و شما هم باید همینطور باشید. برای کار برنامه ریزی کنید و به کار بچسبید تا در زمان مقرر کار را تمام کنید.

مطالعه نمائید: چگونه با بودجه کم یک دکوراسیون جذاب و مقرون به صرفه داشته باشیم؟

برای موفقیت لباس مناسب برای تمیز کاری داشته باشید

چگونه تمیز کاری و لکه گیری سریع انجام دهیم؟ توصیه های تمیزکنندگان حرفه ای و متخصص

نظافتچی های حرفه ای لباس راحت و قابل شستشو که برای این کار طراحی شده می پوشند. کفش ها و زانوبندهای آنها را ببینید. دستکش و عینک در مقابل مواد شیمیایی محافظ هستند و یک پیش بند وسایل را فقط با دست آنها تماس می دهد. با لباس مناسب می توانید به هدف خود برسید. دوره سویشرت و لباس شب برای انجام کارهای نظافتی پایان یافته است. یک یونیفرم برای نظافت بپوشید که تا روی کفش های شما بیاید و دستکش و محافظ برای چشم های خود داشته باشید.

حتما بخوانید: بهترین استفاده از ده دقیقه های طلایی روزمره

وسایل مناسب تهیه کنید

چگونه تمیز کاری و لکه گیری سریع انجام دهیم؟ توصیه های تمیزکنندگان حرفه ای و متخصص

نظافتچی های حرفه ای وسایل جزئی بکار نمی برند. هرگز وسایل یکبار مصرف و وسایلی که در تلویزیون تبلیغ می شوند با وسایل زیبا ولی بی مصرف استفاده نمی کنند. وسایل ارزان سوپر مارکت ها را فراموش کنید و وسایل نظافت خوب و مقاوم تهیه کنید. برای تمیز کردن کف بصورت کارامد، جارو اسفنجی را دور انداخته و بجای آن جاروی جادویی کاور دار تهیه کنید. دستمال های حوله ای برای نظافت دوام خوبی دارند و می توان دیوارها، سطوح و کف را با آن تمیز کرد. همچنین می توان با آب داغ و سفید کننده براحتی آنها را شست.

بیشتر بخوانید: گل و گیاه آپارتمانی، تصفیه کننده های هوای بدون صدا و زیبا

وسایل را از روی سطوح بردارید

نظافتچی های حرفه ای می آیند که تمیزکاری کنند: سطوح، مبلمان، وسایل برقی و کف. اگر هر سطح افقی در خانه با کاغذ، اسباب بازی و ظرف کثیف پوشیده شده باشد، آنها نمی توانند کار خود را انجام دهند. فرض کنید نیروی خدماتی با قیمت بالا استخدام کرده اید. نمی توانید به آنها بگویید وسایل درهم ریخته را در یک گوشه جمع کنند تا بتوانند کارشان را انجام دهند. برای شروع کار، مانند نظافتچی حرفه ای عمل کنید. قبل از نظافت وسایل را جمع کنید. نگذارید وسایلی که در جای خود نیستند شما را از کارتان باز دارد.

بیشتر بدانید: حقایق کثیفی که دوست داشتید می توانستید در مورد اتاق خواب خود، از ذهن پاک کنید

وسایل خود را جمع کنید

چگونه تمیز کاری و لکه گیری سریع انجام دهیم؟ توصیه های تمیزکنندگان حرفه ای و متخصص

یک مدیر متوسط که می خواهد حمام را تمیز کند، را در نظر بگیرید. پودر شوینده را فراموش کرده است، باید از پله ها پایین برود تا آن را بیاورد. برس توالت؟ در حمام کودک در انتهای حال است. می خواهید چند دستمال دیگر برای تمیز کاری بردارید و یک جعبه دستمال کاغذی از آشپزخانه بردارید. جارو برقی کجاست؟ فرزندتان وسایل شستشو را برای شستن ماشین برداشته است؟

بخوانید: بهترین نکات خانه داری مدرن که تا بحال نشنیده اید

نظافتچی های حرفه ای وسایل خود را با خودشان حمل می کنند، تمام وسایل. به وسایل آنها نگاه کنید: شوینده، برس و دستمال کهنه برای تمام کردن کار. جارو برقی، جاروی کوچک و چوب گردگیری. یک پلاستیک برای آشغالها در جیب خود داشته و چوب پردار برای گردگیری به همراه خود دارند. به همین دلیل است که قبل از آنکه یک فرد آماتور از پله ها برگردد تا شوینده بردارد یک فرد حرفه ای کل حمام را تمیز کرده است.

چگونه تمیز کاری و لکه گیری سریع انجام دهیم؟ توصیه های تمیزکنندگان حرفه ای و متخصص

این نکات بسیار آموزنده بوده و به شما گوشزد میکند که در کار خود سریع باشید. وسایل را در جای معین بگذارید تا در زمان مناسب بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید. پیشنهاد ویژه را حتما مطالعه کرده و  لطفا روش ها و ایده های خود برای یک تمیز کاری سریع و موثر را در قسمت دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد ویژه: روش های سبک زندگی و تمیز کاری

 

منبع: organizedhome | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

سبک زندگیخانه داری مدرن
سبک زندگیلکه گیری و شستشو
برچسب ها: 
تمیز کاری
تمیز کاری حرفه ای
سبک زندگی
لکه گیری

درباره نویسنده

نويسنده:zahra.gh
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید