ثبت رایگان کسب و کار

چگونگی افتتاح رستوران محلی در مناطق روستایی

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

ایده ای که بسیاری از افراد برای شروع کسب و کار مخصوص خود سراغش می روند راه اندازی رستوران محلی در روستاهای توریستی است. البته این نوع کسب و کار اگر اصولی باشد بدون شک موفقیت هایی در بر دارد.

زمانی که در یک منطقه روستایی رستوران محلی خودتان را دارید دیگر مسائلی چون قیمت صندلی رستوران یا دکوراسیون داخلی لوکس چندان مهم نیست چرا که شما می توانید طبق الگوی خانه های محلی آنجا رستوران خود را تزیین کنید. استفاده از عناصر طبیعی در طراحی رستوران میتواند علاوه بر کم هزینه بودن برای جذب توریست هم موثر واقع شود.

یکی از مزایای راه اندازی رستوران در مناطق روستایی نبود رقبای جدی است. بدون رقیب بودن یا آنکه رقبای اندک داشتن خودش مزیتی است که برای هر کسی فراهم نیست.

رستوران محلی

اگرچه راه اندازی چنین کسب و کاری میتواند زمینه ساز پیشرفت اقتصادی در روستا باشد اما هر چیز غیر معمولی در روستا تقریبا با مخالفت هایی از سوی مردم محلی همراه می شود. سعی کنید همان ابتدای کار برای بزرگان روستا هدفتان را شرح دهید و تا جایی که ممکن است نیروی کار محلی را برای ساخت و راه اندازی و اداره رستوران استخدام کنید.

در صورتی که دل مردم محلی با شما باشد بدون شک همه مشکلات آسان می شود. حتی بانوان نیز با پخت انواع نان و غذای محلی می توانند برای خود در آمد زایی و برای شما اعتبار کسب کنند.

اگر رستورانی از قبل در آن منطقه وجود دارد سعی کنید پیش از هر کاری به آنجا سر بزنید و نقات قوت و ضعفش را شناسایی کنید. شاید به دلیل کم توریست بودن منطقه کسب و کارشان رونق نداشته باشد!

شاید لازم باشد طرح تحقیقات بازار پیاده کنید و در خصوص افتتاح رستوران در مناطق روستایی از مردم نظرخواهی کنید. پیش از افتتاح رستوران در مناطق روستایی هر چه اطلاعات بیشتری کسب کنید امکان موفقیت شما افزایش می یابد.

سعی کنید قیمت گذاری را مطابق انتظار مردم منطقه در نظر بگیرید نه هم سطح کلان شهر ها!

هنگام افتتاح رستوران در مناطق روستایی باید به کیفیت غذا اهمیت بسیار زیادی بدهید آنچه سبب شهرت و افزایش فروش شما می شود کیفیت غذاست.

فراموش نکنید که تبلیغات دهان به دهان هنوز هم حرف اول را میزند. و مردمان روستایی هم بیشتر از هر کسی به تجربیات دیگران اهمیت می دهند!

برچسب ها: 
رستوران روستایی
رستوران محلی

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

دیدگاه‌ها

I cannot thank you enough for the article.Really thank you! Want more. [url=http://6lcdtbxg.tumblr.com/]Belfy[/url]

افزودن دیدگاه جدید